2024 m. Dainų dainelės laureatai

Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ 2024 m. laureatai

* Žiūrovų išrinktas konkurso laureatas bus paskelbtas pasibaigus balsavimui 2024 m. gegužės 20 d.

Sąrašas parsisiuntimui

A kategorija
Smiltė Jackaitė Palangos lopšelis-darželis  „Žilvinas“ vadovė Valdonė Juozapavičienė
Duetas Saulė Tirevičiūtė, Airida Ceinoriūtė Kretingos lopšelis-darželis „Žilvitis“ vadovė Daiva Samalienė
Dainos studijos  „Keberiokšt“ mažųjų  grupės kvartetas Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras vadovė Regina Vindžigalskienė
Mergaičių ansamblis Klaipėdos lopšelis-darželis „Puriena“ vadovė Regina Bočkienė
B kategorija
Adelė Poškutė Radviliškio muzikos mokykla vadovė Inga Petrauskienė
Agota Ramanauskaitė Kauno r. Akademijos mokykla-darželis „Gilė“ vadovė Rasa Kazakevičienė
Martynas Šumskas Kauno Miko Petrausko scenos menų mokykla vadovė Violeta Stankevičienė 
Elžbieta Šutaitė Visagino kūrybos ir menų akademija vadovė Vita Pimpienė
„Senamiestuko natelių“ tercetas Gustė Bartusevičiūtė, Arnas Janavičius, Liepa Karčiauskaitė Alytaus Senamiesčio pradinė mokykla vadovė Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė
Vokalinis ansamblis „Caca“  Kauno VŠĮ Muzikos Meka vadovė Jūratė Miliauskaitė
Ansamblis „Linksmoji zylė“  Utenos meno mokykla vadovė Jūratė Katinienė
C kategorija
Kyrylas Dernovyi Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla vadovė Nomeda Kukulskienė
Rolandas Gečas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija  vadovė Irena Ubartienė
Auksė Gedvilaitė Kretingos meno mokykla vadovė Jūratė Norkuvienė
Sijana Naidionova Visagino kūrybos ir menų akademija vadovė Vita Pimpienė
Ringailė Ramašauskaitė Kauno sakralinės muzikos mokykla vadovė Jurgita Žilinskaitė
Šeimyninis duetas Odeta ir Inesa Nevulytės Punsko lietuvių kultūros namai vadovė Egidija Grimalauskienė
Duetas Mantas Stankevičius, Matas Drazdauskas Širvintų meno mokykla vadovė Julija Jadzevičienė
Šeimyninis duetas Katrina ir Patricija Gyulbudaghyants Visagino kūrybos ir menų akademija vadovė Vita Pimpienė
D kategorija
Rojus Bukauskas Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija vadovė Rima Daugėlienė 
Kamilė  Dilnikaitė Nacionalinė M.K.Čiurlionio menų mokykla vadovė Laimutė Lileikienė
Viltė Gečytė Molėtų menų mokykla vadovė Violeta Zutkuvienė
Ignas Icikevičius Jurbarko Antano Sodeikos meno mokykla vadovė Rūta Šličkutė
Vakarė Jarmalavičiūtė Alytaus jaunimo centro vokalinė studija „Vaja“ vadovė Aušra Pajedaitė-Jarmalavičienė
Kristupas Kerulis Klaipėdos vaikų operos studija vadovas Vytautas Valys
Atėnė Ravinkaitė Tauragės meno mokykla vadovė Alina Dambrauskienė
Aistė Šepikaitė Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija vadovė Aušra Butkevičienė
Merginų kvartetas Kauno Juozo Gruodžio konservatorija vadovė Rasa Vaitkevičiūtė
Mišrus jaunimo ansamblis Klaipėdos Vydūno gimnazija vadovė Ingrida Bertulienė
Dainos studijos „Keberiokšt“ vyresniųjų ansamblis Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras vadovė   Regina Vindžigalskienė
Ansamblis „Vocalis“ Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla vadovė Erlanda Tverijonienė
Ansamblis „Jazz Island“ VšĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla“ vadovė Miglė Jankeliūnaitė
Vaikinų ansamblis „Bros“ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija vadovas Laimonas Terasius
Merginų vokalinis ansamblis „Incanto“ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija vadovė Natalija Dapšienė
Vokalinė grupė „Drugelis“ Plungės Mykolo Oginskio meno mokykla vadovė Lina Balbošiovienė
Vokalo studijos „Rokoko“ ansamblis Šiaulių kultūros centras vadovė Rasa Kauneckaitė