Dainų dainelė

Laureatai

LIETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ TV KONKURSAS

,,DAINŲ DAINELĖ

2016 METŲ LAUREATAI

 

Konkurso dalyvis

Mokykla

Amž.

grupė

Vadovas

Arielė Pekytė Šiaulių lopšelis-darželis „Žilvitis“

A

Rasa Jankauskienė
Viktorija Popovaitė Klaipėdos rajono Agluonėnų lopšelis – darželis „Nykštukas“

A

Regina Valskienė
Tautvydas Jonaitis Skuodo vaikų lopšelis – darželis

A

Jolanta Raišutienė
Mergaičių kvartetas: Ugnė Dulinskytė, Karina Tallat-Kelpšaitė, Kotryna Antanavičiūtė, Vaiva Kaščiūnaitė Mažeikių lopšelis – darželis ,,Gintarėlis“

A

Roma Skirmontienė

 

Vokalinis ansamblis „Mažosios žirniukės“ Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“

A

Regina Varpučianskienė
Vakarė Jarmalavičiūtė Alytaus jaunimo centro vokalo studija  ,,Bel canto“

B

Aldona Ramanauskaitė
Rugilė Klimaitytė Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

B

Laima Domikaitė
Matas Saukantas Skuodo Bartuvos progimnazija

B

Jolanta Raišutienė
Kristupas Kerulis Palangos pradinė mokykla

B

Diana Beržanskienė
Duetas: Aurimas Salelionis ir Milėja Stankevičiūtė Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

B

Irena Andriuščenkienė
Duetas: Danilas Petrinko ir Stanislav Pajas Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

B

Vita Pimpienė
Ansamblis ,,Džiaziukai“ Vilniaus VŠĮ ,,Artūro Noviko džiazo mokykla”

B

Lina Šarkienė
Arminas Stočkus Šiaulių „Juventos“ progimnazija

C

Elytė Motuzienė
Gabija Karabinaitė Raseinių meno mokykla

C

Stanislava Vežbavičienė
Marija Polina Zinkevičiūtė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

C

Vita Pimpienė
Justė Dumčiūtė Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla

C

Diana Beržanskienė
Augustė Rutkauskaitė Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

C

Raimonda Tallat- Kelpšaitė
Duetas: Lukrecija Kliučinskaitė, Vakarė Vainaitė ir pritarinatis tercetas Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla

C

Vaida Jarusevičienė

 

Ansamblis ,,Kvarta“: Vėja Baltutytė, Beata Sturys, Medeina Čėsnaitė ir Emilija Najulytė Šiaulių „Juventos“ progimnazija

C

Loreta Stankuvienė

 

Dainos studija„Keberiokšt“5-8 klasių  ansamblis Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras

C

Regina Vindžigalskienė
Vokalinė grupė „L. Do“ Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla

C

Jūratė Miliauskaitė
5 – 6 klasių mokinių ansamblis Klaipėdos rajono Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla

C

Rasa Linkienė
Simona Skrebutėnaitė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

D

Vita Pimpienė
Marius Kijauskas Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras

D

Edita Linkevičienė
Emilija Finagėjevaitė Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras

D

Edita Linkevičienė
Rusnė Tušlaitė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazija

D

Edita Sargautytė
Pijus Kondrotas Šiaulių „Dagilėlio“ dainavimo mokykla

D

Nina Gotalskaja
Miglė Inga Kuprelytė Klaipėdos licėjus

D

Aušra Niparavičienė
Aurimas Matuzevičius Utenos muzikos mokykla

D

Virginija Šeduikienė
Laurynas Juozapas Aksamitas Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorija

D

Liutauras Navickas
Jonas Andriuškevičius Kauno Juozo Gruodžio konservatorija

D

Rasa Ivanauskienė
Duetas:  Gabija Kušleikaitė ir Domantas  Gružas Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

D

Loreta Stankuvienė

 

Duetas: Ignas Skučas ir  Justas Plioplys Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras

D

Edita Linkevičienė
Duetas: Lukas Liekis, Simonas Žižiūnas Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

D

Aušra Niparavičienė
Merginų vokalinis ansamblis ,,Incanto“ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

D

Natalija Dapšienė
Vaikinų ansamblis Prienų „Žiburio“ gimnazija

D

Roma Ruočkienė
Vaikinų vokalinis ansamblis ,,Bros“ Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija

D

Laimonas Terasius
Vokalinė grupė ,,Jazz Island’’ Vilniaus VŠĮ ,,Artūro Noviko džiazo mokykla”

D

pasiruošė savarankiškai
Dainos studijos „Keberiokšt“ 8-12 klasių ansamblis Klaipėdos karalienės Luizės jaunimo centras

D

Regina Vindžigalskienė
Ansamblis Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

D

Erlanda Tverijonienė
Dainos studijos „Svirplys“ mišrus ansamblis Klaipėdos rajono Gargždų muzikos mokykla

D

Nijolė Usevičienė

 

Dainų dainelė