Dainų dainelė

Laureatai

LIETUVOS VAIKŲ IR MOKSLEIVIŲ TV KONKURSAS

,,DAINŲ DAINELĖ

2014 METŲ LAUREATAI

 

Konkurso dalyvis

Mokykla

Amž. grupė

Vadovas

Kasparas Brikys Šiaulių lopšelis-darželis „Trys nykštukai“

A

Audronė Paskaitė
Matas Saukantas Skuodo vaikų lopšelis darželis

A

Jolanta Raišutienė
Urtė Stanevičiūtė Klaipėdos rajono Agluonėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“

A

Regina Valskienė
Simona Tuskaitė Rokiškio lopšelis-darželis „Varpelis“

A

Inga Šablinskienė
Mergaičių tercetas Mažeikių lopšelis-darželis ,,Gintarėlis“

A

Roma Skirmontienė
Vesta Barasaitė Klaipėdos Jeronimo Kačinsko muzikos mokykla

B

Rasa Veretenčevienė
Viltė Jakubkaitė Kupiškio Kupos pradinė mokykla

B

Laima Giedraitienė
Mėlika Rakauskaitė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

B

Vita Pimpienė
Augustė  Rutkauskaitė Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

B

Raimonda Tallat-Kelpšaitė
Ansamblis „Kvarta“ Šiaulių „Juventos“ progimnazija

B

Loreta Stankuvienė
Mišrus ansamblis Klaipėdos Vydūno gimnazija

B

Rūta Girdzijauskienė
Ernestas Brazovskis Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

C

Vita Pimpienė
Gražvydas Gedvilas Kelmės rajono Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio vidurinė mokykla

C

Živilė Ratinienė
Kotryna Juodzevičiūtė Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetė muzikos mokykla

C

Dalia Dubietytė
Deimantė Sadauskaitė Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokykla

C

Asta Vajegienė
Simona Skrebutėnaitė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

C

Vita Pimpienė
Ansamblis „Linksmasis Do“ Kauno Aleksandro Kačanausko muzikos mokykla

C

Jūratė Miliauskaitė
Vokalinis ansamblis „Mini Jazz“ VšĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla”

C

Artūras Novikas
Akvilė Čemerytė Kupiškio „Yamaha“  muzikos klasė

D

Kęstutis Stankevičius
Emilija Finagėjevaitė Vilkaviškio vaikų ir jaunimo centras

D

Edita Linkevičienė
Inga Gykytė Kauno Miko Petrausko muzikos mokykla

D

Violeta Stankevičienė
Tomas Kildišius Molėtų menų mokykla

D

Violeta Zutkuvienė
Ieva Kriščiūnaitė Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokykla

D

Palmyra Briedienė
Laurynas Kudijanovas Kupiškio meno mokykla

D

Nidija Sankauskienė
Gabija Kušleikaitė Šiaulių Juliaus Janonio gimnazija

D

Loreta Stankuvienė
Meda Mitkutė Alytaus jaunimo centro vokalo studija  ,,Bel canto“

D

Aldona Ramanauskaitė
Augminas Petronis Vilniaus jėzuitų gimnazija

D

Leonidas Abaris
Simonas Strazdas Vilniaus Juozo Tallat – Kelpšos konservatorija

D

Liutauras Navickas
Monika Šakytė Mažeikių Vytauto Klovos muzikos mokykla

D

Dalia Olberkienė
Duetas Milda ir Teresė Andrijauskaitės Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

D

Vita Pimpienė
Merginų duetas Eglė Kvilonskaitė, Agota  Gintutytė Druskininkų Mikalojaus Konstantino Čiurlionio meno mokykla

D

Gražina Vosylienė
Vaikinų duetas Aurimas Jankauskas, Gediminas Skačkauskas Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

D

Vilija Ginaitienė
Vaikinų duetas Antanas Narmontas, Deivydas Saikauskas Skuodo rajono Ylakių gimnazija

D

Algimantas Matutis
Merginų duetas Kamilė Daunaravičiūtė, Greta Šepliakovaitė Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla

D

Vita Pimpienė
Merginų tercetas Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

D

Hana Mockienė
Vokalinis ansamblis „Jazz Island” VšĮ „Artūro Noviko džiazo mokykla”

D

Artūras Novikas
Dainos studijos ,,Keberiokšt‘‘ vyresniųjų  ansamblis Klaipėdos jaunimo centras

D

Regina Vindžigalskienė
Kolektyvas „Vocalis“ Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras

D

Erlanda Tverijonienė
Mišrus ansamblis Klaipėdos „Ąžuolyno“ gimnazija

D

Dalia Pilipavičienė
Vaikinų ansamblis Pakruojo “Atžalyno” gimnazija

D

Ingrida Tuomienė, Aušrelė Nazarovaitė

 

Dainų dainelė